Hakkımızda

+10 yıllık tecrübemiz ile farklı alanlarda başarılı projelere imza atarak sektörde öncü bir konum elde ettik.

+90 532 613 91 44 bilgi@aliafacan.com

about1 about2
about3

Müteahhitlik alanında 2013 yılından bu yana faaliyet gösteren firmamız, inşaat sektöründe kaliteli ve estetik projelere imza atmaktadır.

Kuruluşumuzdan bu yana geçen yıllarda, villa, lüks konut, iş merkezi, tarihi bina, yurt binası, eğitim kurumu gibi farklı alanlarda başarılı projelere imza atarak sektörde öncü bir konum elde ettik.

Deneyim ve Uzmanlık

Biz, her bir projemizi bir sanat eseri gibi görerek, estetik ve fonksiyonelliği harmanlamayı amaçlayan bir anlayışla çalışıyoruz. 8 adet villa ve lüks konut inşaatı, 2 iş merkezi, 1 tarihi bina, 2 yurt binası, 3 eğitim kurumu, 11 tadilat ve yenileme işi, 2 yazlık villa, 4 stüdyo/suit bina yapımı, 3 farklı Coffee shop iç mekanı, 1 kuyumcu iç mekanı gibi geniş bir yelpazede projelere imza attık. Bu projeler, işimizdeki çeşitliliği ve geniş yelpazeyi yansıtan birer örnektir.

transformational_designs
feature1 Building & Construction
feature2 Modern Architecture
+10 yıllık tecrübe ile

Kalite ve Güven

Firmamızın temel prensibi, projelerimizi en yüksek kalite standartlarına uygun şekilde gerçekleştirmek ve müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmaktır. Yıllar içinde edindiğimiz deneyim ve birikimle, her proje aşamasını özenle planlar ve uygularız. Bizi farklı kılan, inşaatın yanı sıra tasarım ve estetik konularına verdiğimiz önemdir. Her bir detayı özenle düşünerek, mekanları yaşanabilir sanat eserlerine dönüştürüyoruz.

Vizyon ve Gelecek

Yerelde başladığımız bu serüven, artık farklı bölgelerde de kendine yer bulmuş durumda. 5 farklı ilde, tamamlanan ve teslim edilen projelerimizle, daha fazla insanın yaşam deneyimine değer katmayı hedefliyoruz. Yenilikçi yaklaşımımız ve güçlü ekibimizle, gelecekte de sektördeki öncü konumumuzu sürdüreceğimize inanıyoruz.

transformational_designs
transformational_designs

İletişim ve İşbirliği

Bizimle iletişime geçmek, yeni projelerinizde işbirliği yapmak veya daha fazla bilgi almak için her zaman açığız. Sizleri firmamızı daha yakından tanımaya ve projelerimizi incelemeye davet ediyoruz.

================================================== -->